USD 378.38
EUR 431.05
RUB 6.02
Погода в Жансугуров °C

Ақсу аудандық учаскелік сайлау комиссияларының Қ Ұ Р А М Ы

Ақсу аудандық  учаскелік сайлау комиссияларының
Қ Ұ Р А М Ы

№ 1 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Жұмашев көшесі №49, Есмұрат Сиқымов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8(72832)2-02-70.
Комиссия төрағасы - Құрманғалиева Бақыт Нұрсеитқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Кикимова Зәмзагүл Сейітқажықызы
Комиссия хатшысы - Нұрлыбекова Гүлжан Мейрамғалиқызы
Комиссия мүшелері - Тұлымшақова Гүлзира, Тұрысбекова Айгүл Тұрлыбекқызы, Шокпаров Нұрлан Нұрханұлы, Али Айым Серікболқызы, Оспанов Қанат Мұратұлы, Жүкежанов Мәди Ермекұлы.

№2 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі  №6, Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы орта мектеп гимназиясы, тел. 8 (72832) 2-24-41.
Комиссия төрағасы - Құрманова Светлана Талғатқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Башаева Динара Еділбекқызы
Комиссия хатшысы - Қаметжанова Айнұр Нұрғазықызы                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Комиссия мүшелері - Қасымбекова Бақытгүл Баймұхаметқызы, Дәулетбекова Күлшат Тұрсынбекқызы, Қылышбеков Жақан Сайлауұлы, Тұрбеков Айдын  Ахметұлы, Айысханқызы Жанай, Нұрымғазина Гүлмира Құдайбергенқызы, Бекбаева Гаухар Дүйсенқызы,  Мұхамадиева Шынаргүл Қабдылқызы.

№3 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Жансүгіров ауылы, Қабанбай батыр көшесі №43, «Ақын Сара» мәдени жастар орталығы,тел. 8 (72832) 2-06-51.
Комиссия төрағасы - Еспаев Сәкен Тоғызбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ермекова Ардақ Бейсембекқызы
Комиссия хатшысы – Хамитова Амина Хамитқызы
Комиссия мүшелері - Тлеубаев Қуаныш Мәсімханұлы, Қалдыбаев Пазлитен Зекенұлы, Құмашбаева Әлия  Бөлекбайқызы, Қазыбаева Алмагүл Әукенқызы, Мұхамадиева Ляззат Өкетайқызы, Гарипова Саида Ильдусқызы, Рысдәулетова Ботагөз Тынысбекқызы, Құрманғалиева Алма Жанатбекқызы.

№4 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Көкөзек ауылы, Алтынсарин көшесі №5, Қуат Терібаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-88-36.
Комиссия төрағасы -  Ноғайбаев Ермек Ембергенұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Бапышева Зульфия Мәулетқызы
Комиссия хатшысы - Демекеева Гүлнар Тұрсекенқызы
Комиссия мүшелері - Ноғайбеков Қойжан Сыдықұлы, Солтанбаева Айнұр Ілібекқызы.

№5 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Алтынарық ауылы, Мектеп көшесі №1, Қаракемер орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-96-95.
Комиссия төрағасы - Жазылбекова Айгүл Несіпбекқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Тілеужанов Жетпісбай Бекетұлы
Комиссия хатшысы - Дарубаева Жанар Молдаханқызы
Комиссия мүшелері - Ақбаева Қымбатты Мұсағалиқызы, Абимұратов Толлан.

№6 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Энергетик ауылы, О.Кошевой көшесі №4, Ақсу аудандық электрожүйелерінің ғимараты,тел. 8 (72832) 2-12-49.
Комиссия төрағасы - Уайсова Жанат Ілиясқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Сағымбаева Күншайм Жүнісбайқызы
Комиссия хатшысы – Дүйсекова Эльмира Жұмағазықызы -
Комиссия мүшелері - Әмзиева Әсем Маратқызы,  Кресбеков Саутбек Базарбайұлы.

№7 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Есеболатов ауылы, Жамбыл көшесі №8, Нұрсұлтан Есеболатов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-93-35.
Комиссия төрағасы - Әлімғалиева Жаухар Әлімғалиқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Сағымбаева Әсел Молдахметқызы
Комиссия хатшысы - Досбаева Әсем Серікқызы
Комиссия мүшелері - Бимұратова Гүлбала Жексенбекқызы, Төкенова Сандуғаш Сламбекқызы.

№8 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қызылқайың ауылы, Орталық көшесі №12, Қызылқайың негізгі орта мектебі, тел. 8 (72832) 2-93-32.
Комиссия төрағасы  - Уәлиев Талғат Сайлаубекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Алдабергенов Саят Әнуарбекұлы
Комиссия хатшысы - Жақсыбекова Гүлжамал Абдыхалыққызы
Комиссия мүшелері – Әлсейітова Ая Елубайқызы, Разбеков Ақыл Жақанұлы.

№9 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Еңбек ауылы, Мәкей көшесі №3, Қарасу негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-93-23.
Комиссия төрағасы - Досаев Тұрсынбек Тезекбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Барлыбаев Санат Сермұханбетұлы
Комиссия хатшысы - Нүсіпова Мәйке Амангелдіқызы
Комиссия мүшелері - Жақсылықов Әуелбек Қамалбекұлы, Рақышев Сәбит Егеубекұлы.

№10 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Тарас ауылы,  Орталық көшесі №7, Тарас негізгі орта мектебі, тел. 8 (72832) 2-93-22             
Комиссия төрағасы - Қонаев Битөлеу
Комиссия төрағасының орынбасары - Қасымова Гүлшат Айткәрімқызы
Комиссия хатшысы - Сабалақов Бауыржан Өтегенұлы
Комиссия мүшелері - Кәріпбаев Асқар Ескендірұлы, Құдайбергенов Серік  Қалижапарұлы.

№11 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Кеңжыра ауылы,  Әкімшілік көшесі №10,  Кеңжыра орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-93-17
Комиссия төрағасы  - Қуатбекова Салтанат Нұрғұмарқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Айткәрімова Назгүл Сатыбалдықызы
Комиссия хатшысы - Рамазанова Ләйлә Жүрсінқызы
Комиссия мүшелері - Қалибаева Айгүл Сыдықбекқызы, Күншаева Бақытгүл Махатқызы.

№12 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қаракөз ауылы,  Жансүгіров көшесі №11, Қызылорақ орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-92-96
Комиссия төрағасы - Кітапиянов Дүйсен
Комиссия төрағасының орынбасары - Мұхамадиев Тәңірберген Жұмаділұлы
Комиссия хатшысы - Шонаева Ғалия Иманшәріпқызы
Комиссия мүшелері - Абеева Багдагүл Жұмағалиқызы, Қуандықов Нұрғали Батырханұлы.

№13 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Кеңғарын ауылы,   Шірікарал көшесі №34, Кеңғарын негізгі орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-92-98.
Комиссия төрағасы - Ахметжанов Қайрат Мұхаметбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Әшімханова Бақыт Құмарқызы
Комиссия хатшысы - Әбдіуәлиева Гүлнар Әбдіуәлиқызы
Комиссия мүшелері – Тасболатова Найля Менғалиқызы, Құмарбеков Қуат Қабдолдаұлы.

№14 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Жаңалық ауылы,  Диханбай көшесі №1, Жаңатілеу орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-71-87.
Комиссия төрағасы - Сқақов Қаблақат Қызырұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Саяхметова Самал Уалихановна
Комиссия хатшысы - Ыдырышбаева Гүлмира Қажікенқызы
Комиссия мүшелері - Есіркенова Гүлмира Бижігітқызы, Қойлыбаев Ерлан Муслимович.

№15 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Сағабүйен ауылы, Абылайхан көшесі №24, Сағабүйен ауылдық мәдениет үйі,тел. 8 (72832) 5-00-92. Комиссия төрағасы – Базарбаева Күлжан Оспанқызы
Комиссия төрағасының орынбасары – Әмірова Айгүл Айтмұхамбетқызы
Комиссия хатшысы - Мұратова Райса Жамалиқызы
Комиссия мүшелері - Балықбаева Гүлнар Құдайбергенқызы, Тұрғанбеков Балтабек Советбекұлы, Мұраталина Айгүл Телманқызы, Қабаева Торғын Кенжеханқызы.

№16 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қарашілік ауылы,  Қастекбаев көшесі №9, Қарашілік орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-95-39.  
Комиссия төрағасы - Айтбаева Гүлфара Мэлсқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Әбішева Мәкен Сәбетайқызы
Комиссия хатшысы – Қастекбаева Салтанат Тұрсынқызы
Комиссия мүшелері - Оразбаев Қайрат Малдыбайұлы, Тойшыбеков Биғали Досқалиұлы.

№17  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ойтоған ауылы, Әділбеков көшесі №10, Ілияс Жансүгіров атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-71-21.
Комиссия төрағасы - Сағымбаев Дастан Есімғалиқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Жанабаева Лаура Аутаханқызы
Комиссия хатшысы - Беков Нұрлан Рахымбекұлы
Комиссия мүшелері - Жанботаева Бақытгүл Қадырсызқызы, Малсақов Асан Омарұлы.

№18  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Үлгілі ауылы, Талдыөзек көшесі №1, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимараты,тел. 8 (72832) 2-34-00.
Комиссия төрағасы - Әубакіров Сейсембек Мұқанбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Шаюсупова Маржан Нұралиқызы
Комиссия хатшысы - Түндебаева Марал Маратовна
Комиссия мүшелері – Есенбаев Махамбет Советбекұлы, Ербосынова Гүлімжан Базарбайқызы.

№19  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Сырттанов ауылы, Молдағали көшесі №4, Ғани Мұратбаев атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 5-01-92.
Комиссия төрағасы - Әзібаев Мұрат Молдажанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Ермұхамбетова Сағадат Тілектесқызы
Комиссия хатшысы - Тілеукенова Айгүл Әлиқызы
Комиссия мүшелері - Болысбаева Гүлшат Жұмаділқызы, Махмұтова Бақытгүл Сүлейменқызы.

№20 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қопа ауылы, Балтабай көшесі №1, Шоқан Уалиханов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72859) 2-15-20
Комиссия төрағасы - Әбілмәжінов Қуанышбек Советбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Барханбаев Кенжебек Рахымғалиұлы
Комиссия хатшысы - Қуатова Сәуле Жаңылдыққызы
Комиссия мүшелері – Егізова Дина Сарқытбайқызы, Мұхамедиева Құралай Бақтыбайқызы.

№21 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақсу ауылы, Жансүгіров көшесі №21, «Мамания» орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8 (72832) 2-41-50
Комиссия төрағасы – Қазбанбетов Алпамыс Мұхаметәліұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Молдағалиев Алмас Төкенұлы
Комиссия хатшысы – Құмарова Ардақ Нұртайқызы
Комиссия мүшелері – Тайбулатова Әйгерім Арынбекқызы, Дүкенов Ыбырай.

№22 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақын Сара ауылы, Ақын Сара көшесі №20, Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен,Шолақөзек бастауыш мектебін қосқанда тел. 8 (72832) 2-72-19
Комиссия төрағасы - Артықбекова Нүргүл Қалмұханбетқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Мұқашев Болатбек Тұрарұлы
Комиссия хатшысы – Қырықбаева Жанар Жетібайқызы
Комиссия мүшелері - Қылышбаева Бағила Қатренқызы, Смағұлова Нәзгүл Жұмаханқызы.

№23 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Шолақөзек ауылы, Абай атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен Шолақөзек бастауыш мектебін қосқанда,тел. 8 (72832) 2-71-66
Комиссия төрағасы - Құмарова Құралай Сейтқалиқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Құдайбергенов Мұратхан
Комиссия хатшысы - Бимолданова Меруерт Есқалиқызы
Комиссия мүшелері - Дерімсекова Қырғызхан Дәрубайқызы, Сүйіншібаева Зәуре Беделханқызы.

№24  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақтөбе ауылы, Ақтөбе көшесі №3,  Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда, тел. 8 (7285920210) 
Комиссия төрағасы - Молдағалиева Ақбота Бейсенбайқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Исқақов Қоныратбек Молдажанұлы
Комиссия хатшысы - Нұрбеделов Асхат Әбеуұлы
Комиссия мүшелері – Қадырсейітова Райхан Омарқызы, Мұсабеков Қыдырбек Ибрагимұлы.

№25  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Баласаз ауылы, Баласаз көшесі,  Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда тел.50261.
Комиссия төрағасы - Нүсіпов Қапалбек Кенесбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Нағайбекова Жанара Бекбайқызы
Комиссия хатшысы – Сыдықанов Берік Сатқанұлы
Комиссия мүшелері – Әукенова Бақытгүл Партизанқызы, Ахметбекова Айым Ахметбекқызы.


№26  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ащыбұлақ ауылы,  Мектеп көшесі №11,  Мәншүк Мәметова атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 88 (72832) 5-23-64
Комиссия төрағасы – Дүйсебаев Айдын Саятұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Байқамитов Бауыржан Сәлімұлы
Комиссия хатшысы – Арғымбаева Гүлназ
Комиссия мүшелері – Күлетова Фариза Кенжеқызы, Байсалова Сәния Кәріпжанқызы.

№27  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Суықсай ауылы, Қызайбек көшесі №5, Юрий Гагарин атындағы орта мектебі, Баласаз, Ақтөбе бастауыш мектептерін қосқанда тел. 8 (72832) 5-20-38
Комиссия төрағасы - Мамбетова Бақытгүл Қасымжомартқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ерғалиев Хамит Қамалбекұлы
Комиссия хатшысы - Айтқожанова Нүргүл Қадырбекқызы
Комиссия мүшелері – Каусова Ғалия Қалиханқызы,  Тұрғанбаева Әсия Есенаманқызы.

№28  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Арасан-шекара заставасы, 2484 әскери бөлімі,тел. 8 (72832) 95-00-40 
         Комиссия төрағасы – Бәкір Әлішер Оспанұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Рахимов Арман Қасенұлы
Комиссия хатшысы – Мұқаш Нұрболат Бекмұхаұлы
Комиссия мүшелері - Иманқұлова Бақытгүл Қуатбекқызы,  Мұқатаева Асем Елтайқызы.

№29  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Арасан ауылы, Тұрғанбек көшесі №19, Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда, тел. 8 (72832) 3-01-39
Комиссия төрағасы - Мәлтекбасов Амантай Жабықбайұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ибраимова Бибігүл Құдайбергенқызы
Комиссия хатшысы - Рысбекова Манар Қалмұхамбетқызы
Комиссия мүшелері - Рахымжанова Ғалия Бауыржанқызы. Омарханова Айжан Омарханқызы, Нұрлыбекқызы Меруерт, Ноғайбекова Фарида Баубекқызы.

№30  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі №17, Барлыбек Сырттанов атындағы орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен Қызылжар бастауыш мектебін қосқанда  тел. 8 (72832) 5-00-41
Комиссия төрағасы - Құдиярова Майра Бекежанқызы
Комиссия төрағасының орынбасары – Байатанова Жадыра Тұрсынғалиқызы
Комиссия хатшысы - Солтиева Ажар Бектұрғанқызы
Комиссия мүшелері - Бабикенова Ляйля Бекетқызы, Жақсыбаев Кенжебек Қамбарұлы.

№31 учаскелік сайлау комиссиясы 
Орталығы: Қапал ауылы, Алыбаев көшесі №4, Қапал ауылдық мәдениет үйі,тел. 8 (72832) 3-11-49.
Комиссия төрағасы - Қасымова Алима Саятқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Жүнісова Рысалды Шәймұратқызы
Комиссия хатшысы - Асылбекова Гүлнара Ермұхаметқызы
Комиссия мүшелері - Адамова Әлия Ешмұханбетқызы, Балатұрсынова Шынар Маратқызы, Есімбаева Айкәрім, Жақсыбекова Гүлзада Балтабайқызы.

№32 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қапал ауылы, Жібек жолы көшесі №15, Қапал кәсіптік-техникалық колледжі,тел. 8 (72832) 3-12-75 
Комиссия төрағасы - Асылханов Ерболат Омарұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Баянова Сандуғаш Есенгелдіқызы
Комиссия хатшысы - Күнболатова Күлән Құрманбекқызы
Комиссия мүшелері - Көкенова Айгүл Қожаназарқызы, Валишанова Динара Маратқызы, Мұхиев Сәбит Байытұлы, Есжанова Бәтима Мақатайқызы.

№33 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Көшкентал ауылы, Амангелді көшесі №30,  Көшкентал ауылдық мәдениет үйі, тел. 8 (72832) 5-10-57 
         Комиссия төрағасы - Жолдыханов Сырым Ескелдіұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Көлдеева Шынар Әділқызы
Комиссия хатшысы – Каимолдина Назгүль Қанатқызы
Комиссия мүшелері - Ниязахунова Мәрия Қалиасқарқызы, Жексенбай Бексұлтан Қанайұлы.

№34 учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Көлтабан ауылы,  Орталық көшесі №15,  Көлтабан негізгі орта мектебі, тел. 8 (72832) 2-81-71
Комиссия төрағасы – Біржанова Жамбы Құдайбергенқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Мұқатаева Сымбат Мұратқызы
Комиссия хатшысы – Есжанова Нүргүл Ақатайқызы
Комиссия мүшелері - Жүнісова Фарида Шаймұратқызы, Сүйдіналиева Индира Алтынбекқызы.

№35  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Қызылағаш ауылы, Жастар көшесі №10,  Қызылағаш ауылдық мәдениет үйі, тел. 8 (72832) 2-53-03
Комиссия төрағасы – Ақмолдаев Данияр Тұрғанбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Есенаманова Күләш Тілеулесқызы
Комиссия хатшысы – Нұғыманова Бақытгүл Тоқтасынқызы
Комиссия мүшелері - Асылбаева Сайра Бибатырқызы, Зинзайев Ерхаанат, Қасимова Жұмагүл Әшімқызы, Досмақов Нұрлан Серікұлы.

№36  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Ақтоған ауылы,  Дөсет ата көшесі №17, Қызылағаш негізгі орта мектебі, тел. 8(72832) 2-83-30
Комиссия төрағасы - Асылбаев Тұрсынғали Исағалиұлы
Комиссия төрағасының орынбасары – Рысдәулетов Әділбек Білісбекұлы
Комиссия хатшысы - Самихов Айдар Серікұлы
Комиссия мүшелері - Байчигашева Ботагөз Жұмаханқызы,  Құнанбаева Айнаш Айтбайқызы.

№37  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Алажиде ауылы,   Мектеп көшесі №3, Алажиде орта мектебі, тел. 87285920010
Комиссия төрағасы – Абдрахманов Әділбек Айдарбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Дүйсебаев Қыдырбек Қабдолдаұлы
Комиссия хатшысы - Секенов Нұрлан Болатханұлы
Комиссия мүшелері – Қыбыраев Айдын Қанатбекұлы,  Құсмолданова Айгүл Нұрсапақызы.

№38  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Молалы ауылы,  Сексенбай батыр көшесі №20,  Мұхтар Әуэзов атындағы орта мектебі,тел. 8(72832) 2-82-91
Комиссия төрағасы – Бакеева Нұргүл Әміреқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Шабетов Нұрланбек   Мырзахметұлы
Комиссия хатшысы - Мұхамедгариева Шұғыла Қайратқызы
Комиссия мүшелері -Малдыбаева Гүлжихан Мелдеханқызы,    Үскенбаев Серік Манапұлы.

№39  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Егінсу ауылы,  Алтынсарин көшесі №22,  Егінсу орта мектебі, тел. 8(72832)2-81-79
Комиссия төрағасы - Қазыкенов Роман Леонидович
Комиссия төрағасының орынбасары – Ерболғанова Тоғжан Райханқызы Комиссия хатшысы – Нұрболатқызы Назгүл
Комиссия мүшелері - Анықбаева Нәзира Жалбасқызы,  Дөсербаев Руслан Серікбайұлы,

№40  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Құрақсу ауылы,  Мектеп көшесі №17,  Құрақсу орта мектебі, мектепке дейінгі шағын орталығымен, тел. 8(72832)2-34-07
Комиссия төрағасы - Ерболаев Кеңғали Айғалиұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Райханова Жанар Ізтелеуқызы
Комиссия хатшысы - Ақбасова Сарқыт Бидаліқызы
Комиссия мүшелері - Байханов Тұрарбек, Тілеуқұлова Жазира Өмірғалиқызы.

№41  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Матай ауылы,  Депо көшесі №26, Матай  пайдалану локомотив депосы,тел. 8(72843)6-28-97
Комиссия төрағасы - Рысбаев Сағатбек Саттыбекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Ахметова Гүлнар Құмарбекқызы
Комиссия хатшысы - Белдікбаева Эльмира Сембекқызы
Комиссия мүшелері - Лекерова Әлия Шаяхметқызы, Искакова Алтынай Сәрсембайқызы.

№42  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Матай ауылы, Бейсенбеков көшесі №4 А, Матай  орта мектебі, тел. 8(72832)2-87-35
Комиссия төрағасы -Тлеубекова Зәмзагүл Заманбекқызы
Комиссия төрағасының орынбасары - Искакова Күлжаш Садырбайқызы
Комиссия хатшысы - Жақсыбаева Айдана Зейілқызы
Комиссия мүшелері - Ахмадиева Күлән Қадырқызы, Байғожанова Эльмира Михайлқызы.

№43  учаскелік сайлау комиссиясы
Орталығы: Матай ауылы, Қисабек көшесі №13,  ірілендірген Ақтоғай жол дистанциясының Матай учаскесі,тел. 8(72832)2-34-87
Комиссия төрағасы - Доспаев Жетпісбай Қалибекұлы
Комиссия төрағасының орынбасары - Нұршабаева Раушан Сейдахметқызы
Комиссия хатшысы - Құдайбергенова Мөлдір Насрденқызы
Комиссия мүшелері - Берлікенова Нұрбала Кәрібайқызы,  Үсенов Мақсат Құдайбергенұлы.

 

 


 

Дата cоздания: 23 Сәуір 2019 11:19
Дата редактирования: 23 Сәуір 2019 11:20
Қазақстанда зейнетке шығу: зейнеткерлік жас және зейнетақы заңнамасындағы өзгерістер

Белгілі бір жастағы еліміздің барлық азаматтарын мемлекеттің зейнетақымен қамтамасыз етуі туралы сұрақтар қызықтырады: зейнетақы дегеніміз не, зейнеткерлік жас?

20 Маусым 2019
«Жетісу» телеарнасына 20 жыл

Бүгін Талдықорғанда журналистердің кәсіби мерекесінің құрметіне және Алматы облыстық «Жетісу» телеарнасының 20 жылдық мерейтойына орай салтанатты шара өтті.

18 Маусым 2019
Қазақстанда 70 мыңнан астам сәби проактив әдісімен тіркелді

Бұл туралы фейсбуктегі ресми парақшасында ҚР Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі Абылайхан Оспанов мәлім етті. 

17 Маусым 2019
Сайт картасы Кері байланыс