Аудан жаңалықтары

19 Наурыз 2020 15:49
Хабарландыру!

ҚР Президенті Қ.К.Тоқаевтың 2020 жылғы 15 наурыздағы №285 Жарлығына сәйкес Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының жаңа COVID-19 коронавирусын пандемия деп жариялауына байланысты азаматтардың өмірі мен денсаулығын қорғау мақсатында, «Коронавирус» инфекциясы таралуының тәуекелін төмендету бойынша алдын алу және сақтандыру шараларының қабылдауына байланысты аудан әкімінің және оның орынбасарларының азаматтарды жеке қабылдаулары уақытша тоқтатылды.

Сіздерге, аудан басшыларының атына өтініш, сауалдарыңызды интернет арқылы онлайн түрде   Ақсу ауданы әкімдігінің ресми сайтында  www.aksuakimat.gov.kz орналасқан аудан әкімінің блогы http://aksuakimat.gov.kz/kk/blog арқылы жолдап, заң аясында жауабы берілетіндігін атап өтеміз. Орын алған қолайсыздыққа түсіністікпен қарайтындарыңызға сенімдіміз.

Қосымша сұрақтар бойынша:

АУДАН ӘКІМДІГІНІҢ ҚАБЫЛДАУ БӨЛМЕСІ

8 (72832) 2-17-70

8 (72832) 2-10-54

Хабарландыру!

ҚҰРМЕТТІ АУДАН ТҰРҒЫНДАРЫ!

19 Наурыз 2020
Бала асырап алуға ниетті тұлғалардың есебіне онлайн тұру

Егер Сіз бала асырап алуға тілек білдіруші Қазақстан Республикасының азаматы болсаңыз, жолдама алу үшін өтінішпен бірге тиісті құжаттарды онлайн ұсынуыңыз қажет. Бұл қызмет тек электронды үкімет порталында көрсетіледі.

13 Наурыз 2020

Сайт картасы Кері байланыс