Аудан жаңалықтары

24 Қыркүйек 2019 09:33
Құрметті Ақсу ауданының кәсіпкерлері мен тұрғындары!

Бүгінгі күні Алматы облысында 120 000 мыңнан астам жұмыс істеп тұрған шағын және орта бизнес субъектілері тіркелген және олардың саны үнемі артып келеді. Өңірлік кәсіпкерлер палатасы жергілікті атқарушы органмен бірлесіп, Бизнесті дамыту үшін перспективалық бағыттарды анықтау үшін барлық Алматы облысы бойынша скрининг өткізеді және Өңірлік даму картасына өзгерістер енгізу, ол ШОБ субъектілерінің қай жерде және жаңа кәсіпорындарға қажеттілігі қайда, сондай-ақ кәсіпкерлер мен халықтың қандай мемлекеттік қолдау шараларына мұқтаждығы туралы нақты және көрнекі түсінік береді.

Аталған іс-шара өңірде бизнес-жобаларды құру үшін ең қажетті бағыттарды анықтап, олар үшін ең жақсы орналасқан жерді анықтай алады, сондай-ақ бизнестің табысты дамуына кедергі келтіретін проблемаларды анықтайды.

Зерттеу әдісімен облыстың әрбір елді мекеніндегі үй-жайды аралау немесе қоңырау шалу түрінде сауалнама алынды. Сауалнама 29 мәселені қамтиды және кәсіпкерлердің, сондай-ақ халықтың қажеттілігін анықтауға мүмкіндік береді.

Кәсіпкерлер мен халықты түсіністікпен және қолдаумен біздің бастамамызға қарап, сауалнамаларды толтыруға жәрдем көрсетулеріңізді сұраймыз.

Скринингтің барлық сұрақтары бойынша Ақсу ауданының Кәсіпкерлер палатасына, Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі, 5, тел. 79018, r.tursynov@atameken.kz мен ауылдық округ әкімдіктеріне

Аудандық кәсіпкерлік бөлімі

Меншік және жер салығы туралы SMS-хабарламалар

19 қыркүйектен бастап мүлік салығы мен жер салығы туралы SMS - хабарламалар қазақстандық салық төлеушілерге (жеке тұлғаларға) жіберіледі

30 Қыркүйек 2019
Құрметті Ақсу ауданының кәсіпкерлері мен тұрғындары!

24 Қыркүйек 2019

Сайт картасы Кері байланыс