Аудан жаңалықтары

09 Шілде 2019 15:18
Жеңімпаз Қапал жастары

Спорт - салауаттылықтың белгісі. Қапал ауылдық округінде шағын футболдан жарыс ұйымдастырылды.
Жарыстың ашылуында аудан әкімі сөз  сөйлеп,  қатысушы командаларға сәттілік тіледі.
- Бүгінгі ойын өте тартысты әрі әділ болатынына сенімдімін. Өзімізді- өзіміз шынықтырып салауатты өмір қалыптастырайық. Барша қатысушыларға жеңіс, сәттілік, тартысты ойын тілеймін, деді  Е.Базарханов.

Сынға аудандық әкімдік және ауылдық округ әкімдері мен бөлім басшылары, қапал жастары және аудандық ауруханамен, аудандық ішкі істер қызметкерлерінен құралған 6 команда қатысты. Тартысты ойын соңында аудан әкімі Есім Базарханов жеңімпаздарды арнайы марапаттады.
Үздік ойын көрсеткен командалар анықталып 1 - орын Қапал жастарына бұйырды. 2 - орын аудандық аурухана мен 3 - орынды ауылдық округ әкімдерінен құралған команда еншіледі.

Мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасуға конкурс жариялау туралы ХАБАРЛАНДЫРУ

«Ақсу ауданның білім бөлімі» ММ, Ақсу ауданы, Жансүгіров ауылы, Желтоқсан көшесі № 5, «Ақсу ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі.

Мемлекеттік орта білім беру мекемелерінің басшылары лауазымдарына орналасуға конкурс жариялайды:

Бос орын:  «Ақсу ауданының білім бөлімінің «Егінсу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мектеп директоры

Мемлекеттік орта білім беру мекемелері басшыларының лауазымына кандидаттардың Конкурсқа қатысуы үшін мыналар талап етіледі:

17 Қазан 2019
Меншік және жер салығы туралы SMS-хабарламалар

19 қыркүйектен бастап мүлік салығы мен жер салығы туралы SMS - хабарламалар қазақстандық салық төлеушілерге (жеке тұлғаларға) жіберіледі

30 Қыркүйек 2019

Сайт картасы Кері байланыс