Аудан жаңалықтары

11 Маусым 2019 09:58
«Үздік балабақша-2019» байқауы

Маусым айының 5-ші жұлдызында  шығармашылықпен жұмыс істейтін жоғарғы көрсеткіші балабақшаларды анықтау, озат тәжірибесін насихаттау және тарату барысында «Ай-Жұлдыз» балабақшасында «Үздік балабақша-2019» байқауы ұйымдастырылды. Байқауға 6 балабақша қатысып, мектепке дейінгі ұйымның  педагог кадрлармен қамтамасыз етілуін, іс-тәжірибелерінің таратылуын, педагогтардың жетістіктерін, материалдық-техникалық базасының жабдықталуын сазды, көркем музыкалық шығармашылық тәсілмен өзін-өзі таныстырып өтті.

Мектепке дейінгі ұйымдардағы тәрбие мен оқытудың жаңартылған мазмұнын тиімді жүзеге асырудағы жұмыс үлгілерін, инновациялық технологияларды оқу қызметінде қолдану үлгілерін балабақша әдіскерлері слайд арқылы қорғады.

Байқау кезеңдерін әділ қазы алқасы әділ бағалап, бағалау критерийлері бойынша жеңімпаздар анықталды, марапаттау рәсімі орындалды.

Қазақстанда Цифрлық комиссарлар пайда болды

ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінде   «Цифрлық Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасының орындалу барысын қадағалайтын арнайы топ құрылды.

20 Қыркүйек 2019
Қазақстандықтар 3 млн.тенге мен автокөлік ұтып ала алады

ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістер комитеті «Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасының және «Wipon» мобильді қосымшасының қолдауымен 2019 жылдың 21 тамызынан 30 қарашасына дейін «Түбіртекті талап ет те – жүлдені ұтып ал!» жыл сайынғы акцияcында 3 000 000 теңге жедел жүлделерді және басты жүлде автокөлікті ойынға салады.

17 Қыркүйек 2019

Сайт картасы Кері байланыс