Аудан жаңалықтары

20 Мамыр 2019 09:48
Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментіне жаңа басшы тағайындалды

2019 жылдың 14 мамырында Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 14 мамырдағы № 436-ж/қ бұйрығымен Сәрсембаев Төлеген Қапсалықұлы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті басшысының м.а. болып тағайындалды.

Сәрсембаев Төлеген Қапсалықұлының қаржы жүйесіндегі тәжірибесі мол.

Қаржы органдарындағы еңбек жолын 1993 жылы бастады.

Әр жылдары Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қаржылық бақылау комитетінің басқармасында, кейін Алматы қаласының Түрксіб және Бостандық аудандары бойынша Салық комитеттерінде жұмыс істеді. Қызылорда, Жамбыл, Шығыс Қазақстан және Павлодар облыстары бойынша салық департаменттерін басқарды.

2017 - 2019 жылдар аралығында Оңтүстік Қазақстан облысы мен Түркістан облыстарында Әкім орынбасарының қызметін атқарды

Қазақстанда Цифрлық комиссарлар пайда болды

ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінде   «Цифрлық Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасының орындалу барысын қадағалайтын арнайы топ құрылды.

20 Қыркүйек 2019
Қазақстандықтар 3 млн.тенге мен автокөлік ұтып ала алады

ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістер комитеті «Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасының және «Wipon» мобильді қосымшасының қолдауымен 2019 жылдың 21 тамызынан 30 қарашасына дейін «Түбіртекті талап ет те – жүлдені ұтып ал!» жыл сайынғы акцияcында 3 000 000 теңге жедел жүлделерді және басты жүлде автокөлікті ойынға салады.

17 Қыркүйек 2019

Сайт картасы Кері байланыс