Аудан жаңалықтары

17 Мамыр 2019 11:10
Қазақтың даңқты тұлғаларының бірі, жыр дүлділі І.Жансүгіровтың 125 жылдығына орай және Жастар жылына байланысты Ақсу аудандық орталық ауруханасының медицина қызметкерлерінің ұйымдастыруымен Жансүгіров ауылы Е.Сиқымов атындағы орталық стадионда Ақсу, Сарқан, Алакөл аудандарының медицина ұйымдары арасында спартакиада өтті.

Жалпы командалық есепте:

I орын - Ақсу ауданы

II орын - Сарқан ауданы

III орын - Алакөл ауданы иеленді.

Жарысқа қатысушылар арнайы диплом, кубок және медальдармен марапатталды.

Қазақстанда Цифрлық комиссарлар пайда болды

ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінде   «Цифрлық Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасының орындалу барысын қадағалайтын арнайы топ құрылды.

20 Қыркүйек 2019
Қазақстандықтар 3 млн.тенге мен автокөлік ұтып ала алады

ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістер комитеті «Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасының және «Wipon» мобильді қосымшасының қолдауымен 2019 жылдың 21 тамызынан 30 қарашасына дейін «Түбіртекті талап ет те – жүлдені ұтып ал!» жыл сайынғы акцияcында 3 000 000 теңге жедел жүлделерді және басты жүлде автокөлікті ойынға салады.

17 Қыркүйек 2019

Сайт картасы Кері байланыс