Аудан жаңалықтары

17 Мамыр 2019 11:10
Қазақтың даңқты тұлғаларының бірі, жыр дүлділі І.Жансүгіровтың 125 жылдығына орай және Жастар жылына байланысты Ақсу аудандық орталық ауруханасының медицина қызметкерлерінің ұйымдастыруымен Жансүгіров ауылы Е.Сиқымов атындағы орталық стадионда Ақсу, Сарқан, Алакөл аудандарының медицина ұйымдары арасында спартакиада өтті.

Жалпы командалық есепте:

I орын - Ақсу ауданы

II орын - Сарқан ауданы

III орын - Алакөл ауданы иеленді.

Жарысқа қатысушылар арнайы диплом, кубок және медальдармен марапатталды.

Қазақстанда зейнетке шығу: зейнеткерлік жас және зейнетақы заңнамасындағы өзгерістер

Белгілі бір жастағы еліміздің барлық азаматтарын мемлекеттің зейнетақымен қамтамасыз етуі туралы сұрақтар қызықтырады: зейнетақы дегеніміз не, зейнеткерлік жас?

20 Маусым 2019
«Жетісу» телеарнасына 20 жыл

Бүгін Талдықорғанда журналистердің кәсіби мерекесінің құрметіне және Алматы облыстық «Жетісу» телеарнасының 20 жылдық мерейтойына орай салтанатты шара өтті.

18 Маусым 2019
Қазақстанда 70 мыңнан астам сәби проактив әдісімен тіркелді

Бұл туралы фейсбуктегі ресми парақшасында ҚР Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі Абылайхан Оспанов мәлім етті.

17 Маусым 2019

Сайт картасы Кері байланыс