Аудан жаңалықтары

07 Маусым 2018 16:11
Мемлекеттік кірістер комитеті тағы да автомобиль ұтысын өткізеді!

Құрметті Ақсу ауданының тұрғындары, Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті 2018 жылдың 21 мамырынан бастап «Түбіртекті талап ет-жүлдені ұтып ал!» жалпыреспубликалық акцияның басталу  туралы хабарлайды.

Акцияның негізгі мақсаты:

- азаматтардың белсенділігін және халықтың салықтық сауаттылық деңгейін артуы;

-  халықтың ақшалай есеп айрысулар барысында бақылау-кассалық аппаратының қолданудың әлеуметтік-экономикалық маңызы жөнінде қоғамдық пікір қалыптастыру;

-  азаматтарды қызмет, тауар, жұмыс тұтынушы ретінде өз құқын қорғай білу мәдениетіне тәрбиелеу.

Акция электрондық форматта «Wipon» мобилді қосымшасы арқылы өткізілуде.

Акция 2018 жылдың 21 мамырынан бастап қараша айының 30-на дейін өтеді.

«Түбіртекті талап ет-жүлдені ұтып ал!» Акцияға өздері тұтынған тауар, жұмыс немесе қызмет үшін берілген фискалды түбіртек фотосын жіберген Қазақстан Республикасының азаматтары қатыса алады.

Акцияға қатысушыларға да, түбіртек санына да шектеу қойылмайды.

Бұл ретте, бір түбіртек бір ұтыс билетіне теңеледі.

Акцияға қатысу үшін:

-              түсірілген түбіртектің сүретін жолдау қажет;

-              бір түбіртек жеке бір сүрет болыу қажет;

-              жолданған түбіртекте ЖСН/БСН, күні, уақыты, қорытынды

сомасы, фискалдық белгі анық көрінуі тиіс;

-              түбіртекте фискалдық белгі  - ФП, Ф, F, фискалдық, фискалдық

түбіртек жазбасы болуы керек; түбіртектің түпнұсқасын сақтау міндетті емес;

-              «Wipon» мобилді қосымшаны жойған жағдайда алдынғы жолданған түбіртектер есепке алынбайды;

-              қайталап жолдаған түбіртектер есепке алынбайды;

-              жолданған түбіртекте  алынған тауарлардын күні және уақыты 2018 жылдың 21 мамырынан ерте болмауы керек.

Ұтыс жеңімпаздары түбіртекті кездейсоқ таңдау әдісімен анықталады. Қаншалықты көп түбіртек жолданса, жүлдені ұтып алу мүмкіндігі де өсе түседі.

Ай сайын Алматы облысы бойынша мемлекеттік кірістер Департаментінде ұтыс ойыны өткізіледі.

Бас финал жылдың аяғында Мемлекеттік кірістер комитетінде өтеді, онда бағалы жүлделер ойнатылады, оның ішінде бас жүлде – автокөлік ұтысқа салынады.

Ақсу ауданы  бойынша

мемлекеттік кірістер басқармасы

1 шілдеден бастап базалық зейнетақы өседі

2018 жылғы 1 шілдеден бастап Қазақстанда зейнетақы жүйесіне қатысу өтіліне қарай базалық төлемдер  қайта есептелетін болады. Базалық зейнетақы азаматтар жалпы белгіленген зейнеткерлік жасқа толған уақыттан бастап қана тағайындалады. Бұл өзгерістер зейнеткерлікке жаңадан және бұрын шыққантұлғаларды қамтып, 1 шілдеден бастап базалық зейнетақы қайта есептеледі.

19 Маусым 2018
Алға басу – Движение вперед».

ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі мен «Милосердие» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен, 16 маусым күні сағат 10:00-де мемлекеттік қызметкерлер арасында «Алға басу – Движение вперед» атты жүгіруден қайырымдылық шарасы өтеді.

Аталмыш шара еліміздің әр өңірінде бір уақытта басталады. Қатысушылардан жиналған қаражат мұқтаж жандарға қайырымдылық көрсетуге жұмсалады.

11 Маусым 2018
Мемлекеттік кірістер комитеті тағы да автомобиль ұтысын өткізеді!

Акцияның негізгі мақсаты:

- азаматтардың белсенділігін және халықтың салықтық сауаттылық деңгейін артуы;

• халықтың ақшалай есеп айрысулар барысында бақылау-кассалық аппаратының қолданудың әлеуметтік-экономикалық маңызы жөнінде қоғамдық пікір қалыптастыру;
  • азаматтарды қызмет, тауар, жұмыс тұтынушы ретінде өз құқын қорғай білу мәдениетіне тәрбиелеу.

Акция электрондық форматта «Wipon» мобилді қосымшасы арқылы өткізілуде.

07 Маусым 2018

Сайт картасы Кері байланыс