Блогы

Вопрос ID: 9
26.10.2017
Вопрос от:

Я уже обращался к Вам на блог , но не получил ответа. Прошу Вас помогите мне для развития животноводства прирезать к моим участкам по 1300 га и 700 га участки до 7000га пастбищных на ст. Матай я хотел разводить племенных бычков.
У меня уже имеется поголовье, но для привлечения инвесторов и в рамках госпраграмм Сыбага и Кулан мне необходимы дополнительные земли из расчёта 9-7га на голову. Я могу привлечь инвесторов до 700 голов.Указанные участки у меня в аренде до 49 лет и до 10 лет,прошу помочь мне последний участок продлить до 49 лет,это одно из требований госпрограмм и инвесторов.
Спасибо уважаемый Адельбек Егеубекович за поддержку моей предпринимательской инициативы.
В случае если Вы меня поддержите я осуществлю презентацию своего хозяйства в интернете и средствах массовой информации о своём хозяйстве и конечно о поддержке руководства района.

1 шілдеден бастап базалық зейнетақы өседі

2018 жылғы 1 шілдеден бастап Қазақстанда зейнетақы жүйесіне қатысу өтіліне қарай базалық төлемдер  қайта есептелетін болады. Базалық зейнетақы азаматтар жалпы белгіленген зейнеткерлік жасқа толған уақыттан бастап қана тағайындалады. Бұл өзгерістер зейнеткерлікке жаңадан және бұрын шыққантұлғаларды қамтып, 1 шілдеден бастап базалық зейнетақы қайта есептеледі.

19 Маусым 2018
Алға басу – Движение вперед».

ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі мен «Милосердие» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен, 16 маусым күні сағат 10:00-де мемлекеттік қызметкерлер арасында «Алға басу – Движение вперед» атты жүгіруден қайырымдылық шарасы өтеді.

Аталмыш шара еліміздің әр өңірінде бір уақытта басталады. Қатысушылардан жиналған қаражат мұқтаж жандарға қайырымдылық көрсетуге жұмсалады.

11 Маусым 2018
Мемлекеттік кірістер комитеті тағы да автомобиль ұтысын өткізеді!

Құрметті Ақсу ауданының тұрғындары, Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті 2018 жылдың 21 мамырынан бастап «Түбіртекті талап ет-жүлдені ұтып ал!» жалпыреспубликалық акцияның басталу  туралы хабарлайды.

Акцияның негізгі мақсаты:

- азаматтардың белсенділігін және халықтың салықтық сауаттылық деңгейін артуы;

• халықтың ақшалай есеп айрысулар барысында бақылау-кассалық аппаратының қолданудың әлеуметтік-экономикалық маңызы жөнінде қоғамдық пікір қалыптастыру;
  • азаматтарды қызмет, тауар, жұмыс тұтынушы ретінде өз құқын қорғай білу мәдениетіне тәрбиелеу.

Акция электрондық форматта «Wipon» мобилді қосымшасы арқылы өткізілуде.

07 Маусым 2018
Сайт картасы Кері байланыс