Әкімінің сәлемдесуі

Құрметті сайт қонақтары!

Ақсу ауданы әкімінің ресми сайтына қош келдіңіздер!

Біз осы сайтта Сіздерге өзекті ақпараттарды алуға, өздеріңізді қызықтыратын сұрақтарды қоюға, пікірлеріңіз бен тілектеріңізді білдіруге мүмкіндік беріп, азаматтық қоғамның дамуына ықпал етпекшіміз.
Сіздер Ақсу ауданы туралы өздеріңізді қызықтыратын ақпаратты табасыздар деп сенемін және біздің сайт мемлекет пен қоғамның өзара іс-әрекетінің тиімді жолы бола алады – деп санаймын.

Біз мемлекетіміздің өсіп-өркендеуі үшін қызмет көрсетуге әрқашан дайынбыз!

Құрметпен,
Ақсу ауданының әкімі
Базарханов Есім Сейілханұлы

Дата редактирования: 08 Қараша 2018 14:06
Қазақстанда Цифрлық комиссарлар пайда болды

ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінде   «Цифрлық Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасының орындалу барысын қадағалайтын арнайы топ құрылды.

20 Қыркүйек 2019
Қазақстандықтар 3 млн.тенге мен автокөлік ұтып ала алады

ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістер комитеті «Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасының және «Wipon» мобильді қосымшасының қолдауымен 2019 жылдың 21 тамызынан 30 қарашасына дейін «Түбіртекті талап ет те – жүлдені ұтып ал!» жыл сайынғы акцияcында 3 000 000 теңге жедел жүлделерді және басты жүлде автокөлікті ойынға салады.

17 Қыркүйек 2019
Сайт картасы Кері байланыс