Әкімінің сәлемдесуі

Құрметті сайт қонақтары!

Ақсу ауданы әкімінің ресми сайтына қош келдіңіздер!

Біз осы сайтта Сіздерге өзекті ақпараттарды алуға, өздеріңізді қызықтыратын сұрақтарды қоюға, пікірлеріңіз бен тілектеріңізді білдіруге мүмкіндік беріп, азаматтық қоғамның дамуына ықпал етпекшіміз.
Сіздер Ақсу ауданы туралы өздеріңізді қызықтыратын ақпаратты табасыздар деп сенемін және біздің сайт мемлекет пен қоғамның өзара іс-әрекетінің тиімді жолы бола алады – деп санаймын.

Біз мемлекетіміздің өсіп-өркендеуі үшін қызмет көрсетуге әрқашан дайынбыз!

Құрметпен,
Ақсу ауданының әкімі Далбағаев Әділбек Егеубекұлы

1 шілдеден бастап базалық зейнетақы өседі

2018 жылғы 1 шілдеден бастап Қазақстанда зейнетақы жүйесіне қатысу өтіліне қарай базалық төлемдер  қайта есептелетін болады. Базалық зейнетақы азаматтар жалпы белгіленген зейнеткерлік жасқа толған уақыттан бастап қана тағайындалады. Бұл өзгерістер зейнеткерлікке жаңадан және бұрын шыққантұлғаларды қамтып, 1 шілдеден бастап базалық зейнетақы қайта есептеледі.

19 Маусым 2018
Алға басу – Движение вперед».

ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі мен «Милосердие» қоғамдық қорының ұйымдастыруымен, 16 маусым күні сағат 10:00-де мемлекеттік қызметкерлер арасында «Алға басу – Движение вперед» атты жүгіруден қайырымдылық шарасы өтеді.

Аталмыш шара еліміздің әр өңірінде бір уақытта басталады. Қатысушылардан жиналған қаражат мұқтаж жандарға қайырымдылық көрсетуге жұмсалады.

11 Маусым 2018
Мемлекеттік кірістер комитеті тағы да автомобиль ұтысын өткізеді!

Құрметті Ақсу ауданының тұрғындары, Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті 2018 жылдың 21 мамырынан бастап «Түбіртекті талап ет-жүлдені ұтып ал!» жалпыреспубликалық акцияның басталу  туралы хабарлайды.

Акцияның негізгі мақсаты:

- азаматтардың белсенділігін және халықтың салықтық сауаттылық деңгейін артуы;

• халықтың ақшалай есеп айрысулар барысында бақылау-кассалық аппаратының қолданудың әлеуметтік-экономикалық маңызы жөнінде қоғамдық пікір қалыптастыру;
  • азаматтарды қызмет, тауар, жұмыс тұтынушы ретінде өз құқын қорғай білу мәдениетіне тәрбиелеу.

Акция электрондық форматта «Wipon» мобилді қосымшасы арқылы өткізілуде.

07 Маусым 2018
Сайт картасы Кері байланыс